O nas

Zabezpieczamy Twoją przeszłość i otoczenie, byś mógł z nadzieją spoglądać w przyszłość.

Grupa GeoFusion

od 13 lat na rynku

Od początku naszej działalności, sięgającej 2007 roku, skupiamy się na zapewnianiu bezpiecznej przestrzeni dla Twojego rozwoju. Wykorzystując wiedzę, zasoby i doświadczenie naszych spółek partnerskich, dostarczamy kompletny pakiet usług, związanych z szeroko rozumianymi badaniami gruntu. Posiadamy bogate doświadczenie w pracach terenowych, związanych z pracami saperskimi – na lądzie i akwenach wodnych – geologią oraz geofizyką. 

Rozpoczynaliśmy jako firma zajmująca się głównie badaniami geofizycznymi. Z czasem, dążąc do podniesienia jakości świadczonych usług, rozbudowaliśmy ofertę. Przełomowym wydarzeniem w naszej działalności było podpisanie kontraktu na przeszukanie oraz oczyszczenie z Przedmiotów Wybuchowych i Niebezpiecznych (PWiN) terenu Pustyni Błędowskiej w ramach projektu LIFE+, współfinansowanego przez Unię Europejską. Obecnie szeroko pojęte prace saperskie stanowią podstawę naszej działalności – jesteśmy jednym z najbardziej doświadczonych w Europie podmiotów prywatnych zajmujących się pracami saperskimi w wodzie.

Pustynia Błędowska

obszar naszych działań w ramach projektu LIFE +

Co nas wyróżnia

Od wielu lat prowadzimy prace polegające na integracji różnych metod rozpoznania nieinwazyjnego z pracami saperskimi. Dzięki wykorzystaniu możliwości geofizyki jesteśmy jedynym zespołem w Polsce, wykonującym prace w sposób dostosowany do światowych standardów.

Bogate doświadczenie w zakresie prac związanych z oczyszczaniem obszarów wodnych, zaowocowało opracowaniem i wdrażaniem autorskiej metodyki pracy, pozwalającej na niezwykle dokładną lokalizację PWiN pod wodą.

Nasza misja

W trosce o najwyższą opłacalność i bezpieczeństwo oferowanych przez nas usług, angażujemy się w działalność w ogólnopolskich i międzynarodowych organizacjach, których zadaniem jest wspieranie potencjału firm, skoncentrowanych na innowacyjności i utrzymywaniu wysokich standardów jakości.

Nasze certyfikaty

Grupa Geofusion ma wdrożone systemy ISO 9001 (System Zrządzania Jakością) oraz ISO 18001 (System Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy).